eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

بازگشایی کامل جاده قدیم تهران- قم تا پایان امشب

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری برای بازگشایی جاده قدیم تهران-قم یکی از مشکلات انجام عملیات بازگشایی محور تهران قم و تهران-ساوه در شب گذشته را خودروهای رها شده عنوان و تاکید کرد : مالکان برای همکاری و جابجایی خودروها به محل توقف خودرو‌ها بازگردند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸ شناسه خبر : ۱۱۴۳

عبدالهاشم حسن نیا با اشاره به آخرین وضعیت برف روبی، پاکسازیو آزادسازی جاده قدیم تهران-قم اظهار داشت: منطقه حسنٖآباد در جاده قدیم تهران-قم شب گذشته با همت و تلاش نیروهای راهداری، شب گذشته پاکسازی شد و طبق برنامهتا پایان امشبنقاط باقیمانده این جاده پاکسازی می شود.

وی افزود: تا پایان شب گذشته تمامیخودروهای گرفتار در برف دارای سرنشین جابجا شدند، اما در مسیر‌های تهران-قم و تهران-ساوه برخی از خودروها بدون راننده در جاده رها شده اند،‌ لذا از رانندگان و مالکان خودرو‌های سنگین و سواری رها شدهدرخواست می‌شود به منظور همکاری در راستای بازگشایی مسیر به محل توقف خودروهای خود بازگردند و با کمک نیروهای راهداری خودروهای خود را جابجا کنند.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های راهدارن در شب گذشته، مواجهه با خودرهای رها شده بود که البته چنین اتفاقی در محور چرمشهر نیز مشاهده شده است.

حسن‌نیا بیان داشت: برای بازگشایی جاده قدیم تهران-قم از ماشین‌آلات شن و نمک پاش، لودر، گریدر و همچنینبولدوزر در زمان بالا بودن ضخامت برف و یخ‌زدگی آن استفاده شده است.

این مقام مسئول در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از همکاری بخش خصوصی برای کمک به بازگشایی جاده قدیم تهران-قم قدردانی کرد و گفت: در این عملیات نیروهای راهداری استان‌های تهران، قم، مرکزی، همدان، البرز نیز فعال هستند و امیدواریم تا پایان امشب این محور به طور کامل بازگشایی شود.

معاون راهداری سازمان راهداری همچنین از بازگشاییمحور تهم-چورزق-زنجان، لاین غربیآزادراه تهران - ساوه،محور تاکستان - قزوینطی ۱۸ ساعت اخیر خبر داد
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: