eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

پیام تبریک صنعت هوانوردی به مناسبت ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به نمایندگی از صنعت هوانوردی ایران سی و نهمین سالگرد ورود امام خمینی(ره) به کشور را تبریک گفت و ضمن یادآوری ارزش تاریخی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد از ثبت ملی آن خبر داد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸ شناسه خبر : ۱۳۱۵

رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، امروز ۱۲ بهمن ماه در مراسم یوم‌اله ورود حضرت امام خمینی به کشور به ایراد سخنرانی پرداخت و با قرائتی از سخنان حضرت امام در لحظه ورود به کشور گفت: امروز ۱۲ بهمن‌ماه تلألویی از نور به کوچه‌های شهرمان تابید، عصایی که اژدهاشد و تمام افعی‌ها را بلعید.

وی در ادامه ضمن تشکر از تمامی مهمانان شرکت کنننده در مراسم فوق اظهار داشت: به نمایندگی از صنعت بزرگ هوانوردی ایران سی و نهمین سالگرد ورود روح خدا را از ترمینال یک فرودگاه مهرآباد تبریک می‌گویم و امیدوارم که ادامه دهنده راه آن بزرگوار باشیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ضمن یادآوری اهمیت ترمینال یک فرودگاه مهرآباد گفت: سال گذشته با همت وزیر راه و شهرسازی ترمینال یک فرودگاه بین المللی مهرآباد ثبت ملی شد.

وی از حضور استاندار و فرماندار تهران، نمایندگان مجلس، مردم، روحانیون، امرای نظامی و انتظامی و همه افراد شرکت کننده در مراسم تقدیر و تشکر کرد و افزود: از خدواند بزرگ مسئلت دارم کشور و نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ را از همه سختی‌ها و گزند‌ها دور نماید و نظام جمهوری اسلامی ایران را به دولت کریمه منجی عالم بشریت متصل کند.

گفتنی است؛ در این مراسم عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، اعضای بیت رهبری امام خمینی (ره)، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از معاونین وزیر راه و شهرسازی، استاندار و فرماندار تهران، رئیس اداره استاندارد ایران، مونسان مشاور رئیس جمهور، مدیران ایرلاین‌ها، اعضای ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی، برخی از مدیران کل وزارت راه و شهرسازی، بانک مسکن، شهردار منطقه ۹ و اصحاب رسانه حضور داشتند
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: