eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

نوبخت: مجلس و دولت یکدیگر را تکمیل می کنند

رییس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به تذکر یک نماینده درباره توییت یکی از معاونان رییس جمهوری گفت: من با معاون رییس جمهوری که این مطلب را توییت کرده صحبت می کنم، باید همیشه از کلمات احسن و توصیه های اخلاقی و قرآنی در گفته هایمان سخن بگوییم.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ شناسه خبر : ۱۵۷۳

به گزارش ایران اکونومی، محمد باقر نوبخت در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در هنگام بررسی بخش درآمدی بودجه سال 97 کل کشور گفت: مجلس همواره در جهت تصریح، تکمیل و تنقیح بودجه گام برداشته است و خرسندی ملت این است که مجلس و دولت همواره همدیگر را تکمیل کرده اند.

وی افزود: آنچه در لایحه دولت آمده عقل جمعی دولت بوده است و قطعا نمایندگان با تصمیمات خود آن را تکمیل میکنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: تمام نمایندگان ملت در راستای تقویت نظام گام بر میدارند و هر گونه تقویت مجلس، تقویت دولت و نظام است.

نوبخت افزود: متن توییت معاون رییس جمهوری را آقای بهروز نعمتی به من نشان داد، حتما با معاون رییس جمهوری که این توییت راکرده صحبت می کنم.

وی گفت: باید همیشه از ادبیاتی استفاده کنیم که در آن کلمان احسن و توصیه های اخلاقی و قرآنی وجود داشته باشد.


نعمتی: یکی از معاونان رییس جمهوری در توییتی شان مجلس را خدشه دار کرده است


بهروز نعمتی عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری گفت: یکی از معاونان رییس جمهور توییت پراکنی کرده و شان مجلس را خدشه دار کرده است.

وی ادامه داد: معاون رییس جمهور در توئیت خود نوشته است که امروز کمیسیون تلفیق و مجلس به بهانه تصویب بودجه میدان‌دار تغییر قوانین کشور شده و همه چیز را تغییر داده اند.

نماینده مردم تهران افزود: ما ایرادات لایحه بودجه را در مجلس اصلاح کردیم این مساله پایین‌تر و بی ارزش تر از آن است که یک معاون رئیس‌جمهور چنین حرف‌هایی بزند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: این کار نادرست است مگر لایحه ای که دولت به مجلس ارائه کرد خیلی منقح بود که توقع دارند ما همان را تصویب کنیم.

وی ادامه دارد: لایحه ای که دولت به مجلس ارائه کرد مشخص است و مواردی که اصلاح شد نیز مشخص است مگر ما چه چیزی را تغییر دادیم و چرا برخی با این صحبت ها جامعه را بهم می‌ریزند.

به گزارش ایران اکونومی، جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی روز گذشته در توییتی نوشت: امروز کمیسیون تلفیق مجلس به بهانه تصویب بودجه میدان دار به هم خوردن قواعد اداره امور شده اند.

منبع: ایرنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: