eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
اصغر همت عضو هیات مدیره صندوق اعتباری هنر:

هنرمندان از خدمات بیمه تکمیلی بیمه رازی، راضی اند

اصغر همت، عضو هیات مدیره صندوق اعتباری هنر تاکید کرد بیمه گزارانی که از طریق این صندوق با شرکت بیمه رازی طرف قراردادند، از خدمات این شرکت رضایت دارند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱ شناسه خبر : ۱۶۶۲
به گزارش ایران اکونومی اصغر همت که خود بازیگر و هنرمند است درباره خدمات قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر که در سال جاری با شرکت بیمه رازی منعقد شده است، گفت: بیمه رازی بدون این که ریالی دریافت کند، بدون استثنا تمام بستری های ما را پذیرفته است.

هنرمندان از خدمات بیمه تکمیلی بیمه رازی، راضی اند

وی با بیان این که حتی یک نفر را نمی توان پیدا کرد که بگوید مشکل بستری داشته و بیمه رازی او را تحت پوشش قرار نداده است، اظهار کرد: این اصلی ترین بخش خدمات است که مورد رضایت ماست.

همت به بخش خدمات پاراکلینیکی اشاره کرد و گفت: به دلیل بروز مشکل بودجه ای از طرف دولت و صندوق اعتباری هنر، ایفای تعهدات این بخش کمی با تاخیر مواجه شد و آن هم به دلیل تاخیر در واریز پول به حساب بیمه رازی بود که در نتیجه تسویه هزینه خدمات پاراکلینیکی را با تشکیل صف رو به رو کرد.

عضو هیات مدیره صندوق اعتباری هنر با تاکید بر این که هم اکنون بیش از ۸۰ درصد تعهدات این بخش نیز تسویه شده است، ادامه داد: ما واقعا با بیمه رازی مشکلی نداشته ایم و می توانم بگویم این شرکت بیشتر از آنچه توقع داشته ایم هم عمل کرده است.

وی با اظهار امیدواری نسبت به این که در مدت باقیمانده از قرارداد صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه رازی نیز همین روند ادامه یابد، درباره زمزمه های تغییر شرکت بیمه گر طرف قرارداد با این صندوق در سال آینده نیز گفت: هنوز در این باره صحبتی نشده، اما واقعیت این است که مشکلات این روزهای بیمه شدگان صندوق در دوره گذشته هم وجود داشت.

همت گفت: سال گذشته هم وقتی به بیمه ایران پول پرداخت نشد، مشکلات مشابه به وجود آمد و برخی بیمه شدگان مطالبات خود را دو ماه بعد از پایان قرارداد با این شرکت دریافت کردند.
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: