eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

آخرین وضعیت سامانه املاک و اسکان

با ورود موج جدیدی از سرما و بارندگی به مناطق مختلف کشور تعدادی از فرودگاه‌ها مجبور به لغو پروازهای خود شده‌اند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱ شناسه خبر : ۲۰۳۰
به گزارش ایران اکونومی براساس اعلام شرکت فرودگاه‌ها هرچند در حال حاضر هنوز هیچ یک از فرودگاه‌های ایران به طور رسمی عملیات پروازی خود را متوقف نکرده‌اند، اما تعدادی از پروازهای صبح امروز به دلیل شرایط خاص جوی عملیاتی نشده‌اند.

براین اساس دو پرواز به مقصد فرودگاه ایلام که برای صبح امروز برنامه‌ریزی شده بودند به دلیل شرایط جوی در این فرودگاه امکان پروازشان به وجود نیامد و باطل اعلام شده‌اند.

در فرودگاه کیش نیز به دلیل پایین آمدن سطح دید افقی خلبان‌ها یکی از پروازهای صبح امروز تهران به مقصد این جزیره مجبور به فرود در شیراز شده است.

در رابطه با دیگر فرودگاه‌های کشور در حال حاضر هنوز شرایط عملیاتی اعلام شده است و در فرودگاه زنجان با وجود بارش سنگین برف و باران همچنان باند فرودگاه پذیرای پروازهای برنامه‌ای بوده است.

فرودگاه مشهد نیز که به دلیل فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری شب گذشته یکی از باندهای خود را برای دقایقی از دست داده بود، اوضاع عادی گزارش شده و به نظر می‌رسد پروازها در این فرودگاه بار دیگر روال معمول خود را پی گرفته‌اند.

شرکت فرودگاه‌ها از مسافران خواسته که پیش از عزیمت به فرودگاه مبدا به طور دقیق شرایط انجام پرواز خود را در دو فرودگاه مبدا و مقصد بررسی کنند.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: