eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
نماینده گناباد:

حساب اغتشاشگران از دراویش جداست

نماینده گناباد با تاکید بر اینکه «باید حساب اغتشاشاگران را از دراویش جدا کرد» گفت: دراویش اصلی افرادی وفادار به ارزش‌های انقلاب هستند که بر اساس اطلاع بنده، ‌هیچ فردی از گناباد در بین بازداشت‌ شدگان نیست.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲ شناسه خبر : ۲۲۹۷

حمید بنایی در گفت‌وگو با ایران اکونومی، ضمن محکوم کردن اتفاقات گلستان هفتم گفت: دراویش اصلی افرادی وفادار به ارزش‌های انقلاب هستند که نباید همه دراویش را منتسب به مردم گناباد کرد چون آنها در همه جای کشور پخش هستند.

وی با اعلام ابراز ناراحتی مردم گناباد برای انتساب درگیری‌ها به مردمان این شهرستان، گفت: مردم گناباد ناراحتند که چرا نام گناباد را به اغتشاشات گره زدند در حالیکه مردمان ما ولایتمدار و انقلابی هستند. ما فکر می‌کنیم که عده‌ای از اراذل و اوباش به نام دراویش این کارها را انجام دادند چون مردم گناباد از سال‌ها پیش تاکنون در کمال آرامش، اتحاد و انسجام زندگی می‌کنند و هیچ مشکلی با هم ندارند.

نماینده گناباد در مورد اینکه آیا افرادی از شهرستان گناباد در بین بازداشتی‌ها هستند؟ گفت: بنده از ناجا پرسیدم که آیا در بین بازداشت شدگان کسانی از شهرستان گناباد حضور داشتند که آنها چنین چیزی را تایید نکردند. جلسه با ماموران امنیتی و اطلاعاتی داشتم که آنها اعلام کردند که با قطب دراویش صحبت کرده، این افراد نیز اعلام داشته وفادار هستند و حضور در راهپیمایی‌ها، مناسبات و انتخابات را مثال زدند.

بنایی با تاکید بر اینکه باید حساب دراویش را از اغتشاشگران جدا کرد، گفت: طبیعتا اگر کسی اعتراض و مطالبه‌ای داشته باشد می‌تواند آن را در قالب قانون پیگیری کند. قطعا نظام نیز با رافت اسلامی و نگاه قانونی رفتار می‌کند.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: