eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
با حکم وزیر راه و شهرسازی؛

مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران منصوب شد

با حکم وزیر راه و شهرسازی، هوشنگ عشایری به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران منصوب شد.
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴ شناسه خبر : ۲۴۶۴
به گزارش ایران اکونومی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی هوشنگ عشایری را به سمت مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، منصوب کرد.

متن حکم مذکور بدین شرح است:

جناب آقای مهندس هوشنگ عشایری

با سلام

با توجه به دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران منصوب می‌شوید.

امید است اینک که بازآفرینی شهری سیاست با اولویت دولت قرار گرفته است، با استفاده از تجارب طولانی دو دهه در داخل کشور و بهره‌گیری از تجارب گسترده و متنوع جهانی، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده را به بستری برای ارتقای کیفیت زندگی و معماری درون شهرها و احیا و اعتلای میراث ارزشمند شهرسازی و معماری گذشته و تحکیم و توسعه فرهنگ محله‌محوری تبدیل کرده، ضمن توجه به حفظ حقوق و هویت شهروندان و جلب مشارکت ذینفعان، مبانی حقوق و ثبتی لازم برای تسهیل امر مشارکت بخش خصوصی در تجمیع و نوسازی را فراهم کنید. همچنین برنامه‌های توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی را سرعت بخشیده و با هماهنگی معاونت شهرسازی و معماری با اتخاذ تدابیر لازم از توسعه حاشیه‌نشینی جلوگیری نمایید.

توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

عباس آخوندی - وزیر

بر اساس این گزارش، هوشنگ عشایری پیش از این حکم، سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران از شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی بود که با حکم آخوندی به سمت معاون وزیر و مدیرعامل این شرکت منصوب شد.

دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: