eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

بانک ملی ایران تنها 20 درصد از اوراق سپرده را به خود اختصاص داد

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: حدود یک پنجم گواهی‌های سپرده ۲۰ درصدی که با مجوز بانک مرکزی منتشر شده، در بانک ملی ایران جذب شده و این نشان می‌دهد اعتماد مردم به این بانک هر روز بیشتر می‌شود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰ شناسه خبر : ۲۴۸۶

به گزارش ایران اکونومی، محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، در هجدهمین همایش سراسری حراست این بانک، اجرای طرح‌های بزرگ مانند کارت سکه، ورود دستگاه‌های جدید بانکداری الکترونیک، طرح ویژه مسکن و برگزاری ملی شو را از اقدامات اساسی بانک ملی ایران برای افزایش ضریب نفوذ آن در میان مردم دانست و گفت: امروز مهم‌ترین اولویت کشور تولید و اشتغال است و بانک ملی ایران نیز تمام توان خود را در این بخش متمرکز کرده است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه برجام، گشایش‌های قابل توجهی در کشور ایجاد کرد، افزود: راه پیشرفت کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توان داخلی است.

حسین‌زاده بیان کرد: امروز شرایط حفاظت و حراست از منابع بانکی به کلی تغییر کرده و همه تراکنش‌ها در بانک ملی ایران به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه سبد محصولات بانک ملی ایران هر روز گسترده‌تر می‌شود، گفت: امروز بانک ملی ایران به لنگرگاه نظام بانکی تبدیل شده و ابزارهایی مانند بام و بله از سطح عمومی محصولات موجود چند پله بالاتر است.

حسین‌زاده افزود: به زودی خدمات تازه‌ای از بانک ملی ایران را روی کارت ملی هوشمند ارایه خواهیم کرد که تحولی جدی در زندگی روزمره مردم است.

وی همچنین با بیان اینکه انتقاد و پیشنهاد پذیرفته است اما دروغ پراکنی علیه بانک، خدمات و کارکنان بانک قابل قبول نیست، گفت: انتشار دو فیلم جعلی اخیر نه تنها لطمه‌ای به اعتبار بانک نزد، بلکه نشان داد تنه تنومند درخت بانک ملی ایران از این ضربات صدمه نمی‌بیند.

در ادامه این همایش، مدیر امور حراست، رییس اداره کل حراست و جمعی از همکاران این بخش نیز نظرات خود را پیرامون موضوعات مرتبط مطرح کردند.

منبع: ایرنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: