eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

پرداخت عیدی بازنشستگان از 15 اسفند

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از 15 تا ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲ شناسه خبر : ۲۵۸۲
پرداخت عیدی بازنشستگان از 15 اسفند

به گزارش ایران اکونومی از اعلام روز یکشنبه سازمان تامین اجتماعی، این سازمان اعلام کرد؛ مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.
براساس این گزارش، طبق برنامه ریزی انجام شده، مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنان با حروف غ ، ذ ، ن، م آغاز می شود، عیدی خود را در روز 15 اسفند ماه دریافت می کنند. مستمری بگیرانی که نام خانوادگی شان با حروف ک، د، ش، ع آغاز می شود نیز در ١٦ اسفند عیدی را دریافت می کنند.
همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف گ، ل، و، ه ، ی آغاز می شود، در روز ١٧ اسفند عیدی دریافت می کنند. علاوه بر این در روز ١٧ اسفند ماه عیدی مستمری بگیرانی که از بانکی غیر از بانک رفاه کارگران مستمری دریافت می کنند، به حساب آنها واریز می شود.
براساس این گزارش، در روز ١٩ اسفند ماه عیدی بازنشستگانی که نام خانوادگی آنان با حروف ط، خ، س، ظ، ر، ق آغاز می شود، پرداخت خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان و مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف ح، ف ، ض، ز، ژ، ص، ج ، چ شروع می شود ؛ مستمری خود را در تاریخ ٢٠ اسفند دریافت می کنند.
براساس این گزارش؛ مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف پ ، ت ، ث ، ب ، الف آغاز می شود نیز، در تاریخ ٢١ اسفند و افرادی که نام خانوادگی شان با حرف آ شروع می شود در تاریخ ٢٢ اسفند ماه مبلغ عیدی خود را دریافت می کنند.
براساس این گزارش؛ عیدی افرادی که از سایر بانک ها حقوق دریافت می کنند، در تاریخ ١٧ اسفند واریز می شود.
سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که حدود سه میلیون آنها مستمری بگیر شامل بازنشستگان هستند.
منبع: ایرنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: