eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

عرضه سهام راه‌آهن حمل‌و‌نقل در بورس

موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه‌آهن جمهوری اسلامی در اطلاعیه‌ای از عرضه ۱۰درصد سهام شرکت راه‌آهن حمل‌و ‌نقل (سهامی عام) در بازار بورس خبر داد و اعلام کرد: عرضه این سهام در دی ماه امسال صورت می‌گیرد.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳ شناسه خبر : ۳۳۸

در اطلاعیه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن آمده است؛ « شرکت راه آهن حمل ونقل طی پنج سال گذشته ضمن حضور در بخش های مختلف بازار ریلی کشور موفق به توسعه فعالیت‌ها و افزایش سهم بازار و سودآوری خود شده و در همین زمینه مدیریت موسسه به منظور دستیابی به منابع مالی جدید جهت توسعه فعالیت‌های شرکت و افزایش آن در بازار حمل ونقل ریلی شرایط لازم را برای ورود شرکت راهآهن حمل ونقل (سهامی عام) به بازار بورس فراهم کرده است.

تعداد محدودی سهام شرکت راه‌آهن حمل‌ونقل ( سهامی عام) ( حداکثر 400 سهم به ارزش تقریبی 150 الی 200 هزارتومان برای هر نفر) از سوی موسسه پس‌انداز کارکنان راه آهن به کلیه کارگزاری ها عرضه شده است و همکاران میتوانند در صورت تمایل پس از گشایش نماد شرکت، اقدام به خرید کنند.

با توجه به سود آوری خوب این سهام پیش‌بینی می شودپس از عرضه در مدت کوتاهی به فروش برسد از این رو اگر همکاران در شرکت راه آهن تمایل به خرید این سهام دارند باید ابتدا کد بورسی را دریافت و سپس از طریق کارگزاری بورس بلافاصله پس از گشایش نماد شرکت اقدام به خرید کنند
منبع: صما
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: