eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
پامپئو:

آمریکا در کنار اسرائیل علیه ایران است

وزیر خارجه جدید آمریکا با نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد و گفت: آمریکا در کنار اسرائیل علیه ایران می‌ایستد. توافق هسته‌ای ایران در صورتی که قابل اصلاح نباشد، باید پایان یابد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱ شناسه خبر : ۳۷۷۹

به گزارش ایران اکونومی، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی انتصاب مایک پامپئو به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا را تبریک گفته و خاطرنشان کرد: بسیار افتخار می‌کنیم که این نخستین سفر شما به عنوان وزیر خارجه است.

پامپئو نیز رژیم صهیونیستی را شریکی بسیار مهم قلمداد کرد و گفت که این رژیم جایگاه خاصی در قلب او دارد.

آمریکا در کنار اسرائیل علیه ایران است 

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا تصریح کرد، مرزهای قدس در مذاکرات آتی میان اسرائیل و فلسطینی‌ها تعیین خواهد شد.

 وزیر خارجه آمریکا با اشاره به مسأله سوریه، اظهار کرد که اهداف اصلی واشنگتن شامل از بین بردن داعش، جلوگیری از استفاده از سلاح‌های شیمیایی و دست‌یابی به توافقی دیپلماتیک برای پایان دادن به این جنگ است.

وزیر خارجه آمریکا در کنار اسرائیل علیه ایران می‌ایستد. توافق هسته‌ای ایران در صورتی که قابل اصلاح نباشد، باید پایان یابد.

در همین حال، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز طبق معمول به یاوه گویی پرداخت و گفت، بزرگترین تهدید جهانی قرار گرفتن سلاح هسته‌ای در اختیار ایران است.

نتانیاهو همچنین از مواضع رئیس جمهوری آمریکا در قبال ایران قدردانی کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از دیدار با پامپئو، او را «دوست واقعی اسرائیل» قلمداد کرد.

وزیر امور خارجه آمریکا نیز در اظهارات خود در این کنفرانس مطبوعاتی ایران را هدف اتهامات واهی خود قرار داد و با اشاره به این موضوع، مدعی شد: اسرائیل این حق را دارد که از خود دفاع کند!

پامپئو همچنین اظهار کرد که آمریکا منتظر افتتاح سفارت واشنگتن در قدس در 14 مه است.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا با اشاره به اینکه گفت‌وگویی فوق‌العاده با نتانیاهو داشته است، خطاب به وی افزود: آمریکا نسبت به تعرض ایران در منطقه بسیار نگران است و از این رو دولت ترامپ به مقابله با بلندپروازی‌های تهران در خاورمیانه تعهد دارد.

رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا بیان کرد: همکاری مستحکم با هم‌پیمانانی قوی همچون شما برای مقابله با ایران ضروری است.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: