eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

اپل به سراغ اپرا وینفری می رود

کمپانی اپل قصد ساخت برنامه های تلویزیونی را دارد و حالا در جدیدترین اقدام به سراغ یکی از مشهورترین چهره های صنعت سرگرمی آمریکا رفته است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳ شناسه خبر : ۳۹۴۵

به گزارش ایران اکونومی، چند سالی می شود که شرکت اپل در تلاش است تا مثل نتفلیکس و شرکت های دیگر فعال در حوزه VOD، برنامه های اختصاصی خودش را وارد صنعت سرگرمی آمریکا کند. اما با توجه به سابقه برنامه هایی که تا امروز ساخته اند می توان ادعا کرد هر چقدر این کمپانی بزرگ در صنعت لوازم الکترونیکی، گوشی موبایل و کامپیوتر پیشتاز است، در صنعت سرگرمی یک تازه کار ابتدایی است. شرکتی که تقریبا در تمامی برنامه هایی که تا امروز تولید کرده طعم تلخ شکست را چشیده است. هر چند آنها با درس گرفتن از تجربیات گذشته، این بار برای ساخت برنامه سراغ چهره ای رفته اند که سال ها است، امتحان خودش را پس داده است.

اپل به سراغ اپرا وینفری می رود

طبق آخرین اخبار کمپانی اپل قرار دادی چند ساله با اپرا وینفری مجری، تهیه کننده و بازیگر مشهور آمریکایی به امضا رسانده تا این چهره تاثیر گذار آمریکایی تولید برنامه برای اپل را آغاز کند. برنامه هایی که گفته می شود با هدف «ارتباط با همه مردم جهان» ساخته خواهند شد. هر چند هنوز از جزئیات قرارداد، نحوه همکاری و برنامه های اپرا وینفری اطلاعاتی در دست نیست.

از سوی دیگر شرکت اپل سراغ کری ارین، فیلمنامه نویس و تهیه کننده سریال هایی مثل «متل بیتس» رفته تا با او هم تعدادی برنامه تلویزیونی تولید کند. به نظر می رسد واقعا قرار است یک غول جدید به صنعت سرگرمی آمریکا اضافه شود. هر چند شرکت تولید کننده مکینتاش و آیفون تا کنون هربار شکست خورده اما روی کاغذ، اسامی افراد استخدام شده نشان می دهد قرار است یک بار دیگر تلاشی جدی صورت گیرد که این بار واقعا می تواند موفقیت آمیز باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: