eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

ملت ایران به هیچ وجه بر خلاف شرایط خود ادامه برجام را نمی پذیرد

ملت ایران شرایط خود را برای ادامه حضور در برجام از زبان رییس جمهوری کشور بیان کرده است و به هیچ وجه بر خلاف شرایط خود ادامه برجام را نمی پذیرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷ شناسه خبر : ۳۹۵۸

ملت ایران به هیچ وجه بر خلاف شرایط خود ادامه برجام را نمی پذیرد

به گزارش ایران اکونومی، دکتر 'علی اکبر ولایتی' امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بعد از همایش «اساتید بسیجی، تحول انقلابی، دانشگاه تمدن ساز» در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد افزود: ملت ایران شرایط خود را برای ادامه حضور در برجام از زبان رییس جمهوری کشور بیان کرده است و به هیچ وجه بر خلاف شرایط خود ادامه برجام را نمی پذیرد.
وی همچنین در مورد انتخابات عراق اظهار داشت: ما به عنوان هم پیمان عراق خوشحال هستیم که این انتخابات بدون مشکل برگزار شده و مردم این کشور آزادی و امنیت را انتخاب کرده اند.
رییس هیات امناء و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امیدواریم متخصصان عراق، دولت جدید و مجلس را به خوبی تشکیل دهند.
وی در پاسخ به سوالی در مورد آخرین تحولات یمن و حملات به بندر الحدیده افزود: رزمندگان جنبش انصار الله، نیروهای حوثی و مردم پیروزمندانه مبارزه و در کنار هم برای رفع حصر این بندر تلاش کردند.
ولایتی با اشاره به بیش از سه سال حمله نیروهای ائتلاف عربستان به یمن گفت: با وجود این حملات، امروز نیروهای مدافع یمن قویتر از قبل هستند؛ سعودی ها و اماراتی ها با دادن تلفات زیاد ناچار به عقب نشینی شدند.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل نیز گفت: آمریکا به موضوع حقوق بشر به مانند ابزار سیاسی می نگرد که اگر به نفع حکومتشان باشد در آن حضور دارد و اگر نباشدخارج می شود.
در حاشیه این همایش فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی در مورد جذب اساتید جدید در این دانشگاه گفت: در حال نیاز سنجی هستیم و بعد از تعیین نیازها فراخوان جذب اساتید اعلام می شود.
این همایش یک روزه با حضور رییس و معاونان دانشگاه آزاد، رییس بسیج اساتید و اعضای کانون های بسیج در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار و طی آن از نماد اندیشکده مواد و انرژی بسیج اساتید دانشگاه آزاد واحد جنوب رونمایی شد.

منبع: ایرنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: