eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
با توجه به نزدیک شدن به سی و هفتمین جشنواره ی فیلم فجر صورت گرفت

استقبال بی نظیر مخاطبان از پردیس سینمایی ایران مال

معاون اجرایی سی‌ وهفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از سینماهای تازه تاسیس گفت: تا این لحظه استقبال از تمامی سینماها از جمله تماشا، ماندانا، راگا و کیان بسیار خوب بود و سینماهایی مانند ایران مالکه اولین اکران را تجربه می‌کنندنیزدر ساعات اولیه با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شدهاند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳ شناسه خبر : ۴۰۰۰

به گزارش خبرگزاری فارس پیش‌فروش بلیت سینماهای مردمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۰ امروز به صورت اینترنتی آغاز شد.

طبق اعلام روابط عمومی جشنواره، در یک ساعت ابتدایی، بیش از ۱۰ هزار سری بلیت به فروش رفته که این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته،۲۰درصد افزایش داشته است.

معاون اجرایی سی‌ وهفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از سینماهای تازه تاسیس گفت: تا این لحظه استقبال از تمامی سینماها از جمله تماشا، ماندانا، راگا و کیان بسیار خوب بود و سینماهایی مانند ایران مالکه اولین اکران را تجربه می‌کنند نیزدر ساعات اولیه با استقبال بسیار خوبی روبه‌ رو شده اند.

استقبال بی نظیر مخاطبان از پردیس سینمایی ایران مال

مدیرکل روابط عمومی بازار بزرگ ایران ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم از پردیس سینمایی ایران­مال، امکانات رفاهی فراهم شده برای مردم را بسیار متنوع و عالی دانست و اشاره داشت: علاقه مندان به هنر سینما امسال با امکاناتی متفاوت و در سطح جهانی در صنعت سینما مواجه خواهند شد و گفت: حضور در مجموعه عظیم تاریخی-فرهنگیایران‌مال غرور ایرانیان را برخواهد انگیخت و از حضور در بخش‌های متنوع آن شگفت زده خواهند شد.

ویدر ادامه برخی از ویژگی های متمایز پردیس سینمایی ایران‌مال را این گونه توصیف کرد:

  • استفاده از دانش فني و كاملترين روش‌ها در ايزولاسيون صوتي براي جداسازي و جلوگيري از تبادل صدا
  • طراحي داخلي سالن­ها با جديدترين روش‌هایبه روز دنيا در شش گروه كاملاً متمايز
  • برخورداری از بزرگترين سيستم ماسكينگ اتوماتيك
  • مجهز بودن به بزرگترين پرده نمايش سيلور در ايران
  • امکان استفاده از دستگاه پخش فيلم ديجيتال با وضوح4K
  • تعبيه دو رديف صندليVIPبا قابليت تنظيم موتورايز زير پايي، زاويه تكيه گاه و امكانات جانبي
  • استفاده از سيستم مديريت متمركز كنترل پخش فيلم و كنترل سالن‌ها با قابليت دريافت مستقيم فيلم از ماهواره و پخش همزمان در اكران‌هاي جهاني

ایشان در پایان افزود: امیدواریم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، ظرفیت های فرهنگی ایران مال به مانند سینما، از قوه به فعل درآید و شاهد حضور با نشاط هموطنان عزیز در این قطب جذاب گردشگری، فرهنگی، تفریحی، رفاهی و تجاری باشیم.

منبع: فارس
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: