eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
کامبوزیا پرتوی

راحتی صندلی‌ها و کیفیت پخش فیلم در «ایران مال» عالی است

کامبوزیا پرتوی، کارگردان و فیلنامه‌نویس برجسته سینمای ایران روز گذشته با حضور در مجموعه سینمایی «ایران مال» به تماشای فیلم‌های اکران شده در سی‌ و هفتمین دوره فیلم فجر نشست.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸ شناسه خبر : ۴۰۴۷
وی که دریافت 4 سیمرغ بلورین را در کارنامه خود دارد در حاشیه این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، خصوص اکران فیلم‌ها در مجموعه «ایران مال» گفت: راستش امروز یکی از انگیزه‌های من برای حضور در اینجا در کنار فیلم دیدن، بازدید از مجموعه «ایران مال» بود. چون در مورد «ایران مال» شنیده بودم و می خواستم ببینم چه جور جایی است. چون این مجموعه بین تهران و کرج قرار دارد برایم سوال بود که آیا مردم این راه را برای تماشای فیلم‌های جشنواره می‌آیند؟ برای خیلی جالب و عجیب بود که تمام سالن‌ها پر بود و مردم از مجموعه سینمایی ایران مال، بسیار استقبال کرده‌اند. «ایران مال» اگر چه از مرکز شهر دور است اما شاهدیم که همه سالن‌ها کاملا پر شده است.
کارگردان فیلم کافه ترانزیت، ادامه داد: این استقبال مردمی از مجموعه سینمایی «ایران مال» اتفاقی خوب و امیدوار کننده است. کیفیت سالن‌ها به لحاظ راحتی صندلی‌ها و کیفیت صدا، تصویر، نور و رنگ هم بسیار عالی بود.
پرتوی در انتها عنوان کرد: بعد از تماشای فیلم، اکنون قصد دارم از سایر بخش‌های «ایران مال» شامل باغ ایرانی، کتابخانه، بازار سنتی و رستوران ملل که تعریف آن را شنیده‌ام، بازدید کنم.
منبع: ایلنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: