eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار
وزیر اقتصاد:

برنامه های مختلفی برای مبارزه با اخلالگران بازار ارز داریم

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: دولت با اعمال سیاست ها، مشکلات اقتصادی را کم می کند و برنامه های مختلفی را برای مقابله با اخلالگران بازار ارز در دستور کار دارد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲ شناسه خبر : ۴۰۷۹
فرهاد دژپسند دوشنبه شب در جمع مردم بهشهر در مسجد توفیق آیت الله کوهستانی با اشاره به اینکه برای مبارزه با اخلالگران بازار ارز برنامه داریم افزود: تلاش برای کاهش تورم از برنامه های مهم در دستور کار دولت است و این مهم با قوت اجرایی می شود و با دقت در این بخش می بیینم تورمی که تا ۶۰ درصد پیش بینی می شد اکنون به ۲۰ درصد رسیده است.

وی بیان داشت: در تمام دوران انقلاب، مشکلات اقتصادی وجود داشته است و در این برهه از زمان دشمنان با تحریم های مختلف این مشکلات را بیشتر کرده اند اما با استقامت در این بخش می توان بر مشکلات نائل شد.

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما در اوج جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ایران، بالاترین تورم را تجربه کردیم و براساس بیان تحلیلگران اقتصادی، ایران رشد اقتصادی خوبی طی کرده است.

دژپسند خاطر نشان کرد: ما در هشت سال جنگ تحمیلی جنگ را اداره کرده بدون اینکه کوچکترین بخشی از کشور را به دشمن دهیم و ایستادگی در برابر مشکلات باید در جامعه جریان داشته باشد.

وی افزود: اکنون در بخش دفاعی در منطقه مرجع هستیم و به جایگاه والایی دست یافتیم و باید تلاش کنیم تا در بخش اقتصادی هم به جایگاهی برسیم که تورم ها را کاهش داده و با مدیریت مناسب تلاش کنیم تا تورم آسیبی به ما وارد نکند.
منبع: مهر
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: