eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

توزیع ۱۴۰۰ تن شکر با نرخ مصوب بین بنکداران موادغذایی در تهران

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه در شهر تهران به غیر از شمیرانات و شهر ری هزار و ۴۰۰ بنکدار مجاز مواد غذایی وجود دارد گفت: قرار شده که شرکت بازرگانی دولتی به هریک از آنها یک تن شکر به نرخ مصوب تحویل دهد تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱ شناسه خبر : ۴۲۴۳

به گزارش اقتصادنو به نقل از تسنیم، غلامعلی حسنی دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار  کرد: شرکت بازرگانی تا به امروز حجم کمی شکر برای توزیع در اختیار بندکداران مواد غذایی قرار داده است، همچنین برنامه ریزی شده است سهمیه ای در اختیار بنکداران شهر تهران قرار دهد تا تحت نظارات در بازار توزیع شود.

وی افزود: در شهر تهران به غیر از شمیرانات و شهر ری هزار و 400 بنکدار مجاز مواد غذایی در تهران وجود دارد که قرار شده است به هریک از آنها یک تن داده شود تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران ادامه داد: نرخ مصوب هر کیلوگرم  شکر برای مصرف کننده نهایی 3500 تومان است اما قیمت آن در بازار مصرف بالاتر از است. 

وی تصریح کرد: حجم شکر یک تنی که قرار شده است برای توزیع در اختیار بنکداران قرار گیرد بسیار کم است زیرا فعالان این صنف به صورت خرد فروش ندارند و برخی از آنها روزانه صد تن فروش دارند. 

حسنی گفت: اگر اجازه می دانند که بنکداران مواد غذایی از ابتدا به ذخیره سازی شکر اقدام می کردند، می توانستیم بازار را به صورت عرضه و تقاضا و نظارتهای مکفی اداره کنیم. 

###

منبع: تسنیم
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: