eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

هشدار نسبت به سرنوشت تلخ بیت کوین

توسط مشهورترین سرمایه دار جهان انجام شد؛ هشدار نسبت به سرنوشت تلخ بیت کوین وارن بافت مشهورترین سرمایه دار جهان نسبت به خطرات پنهان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هشدار داد.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳ شناسه خبر : ۴۳۳
وارن بافت مشهورترین سرمایه دار جهان نسبت به خطرات پنهان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هشدار داد.

هشدار نسبت به سرنوشت تلخ بیت کوین

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از سلیت طلا،وارن بافت ، مشهورترین سرمایه دار جهان در مصاحبه با سی ان بی سی تاکید کرد: من هیچ علاقه ای برای سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ندارم . به نظر من بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرنوشت بدی خواهند داشت.
بر اساس این گزارش وی تصریح کرد: به نظر من هیچ کنترلی از سوی بازار بر بیت کوین وجود ندارد و این مساله خطر و ریسک سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را به شدت افزایش داده است.
وی افزود: به نظر من بیت کوین در بلندمدت هیچ ارزشی نخواهد داشت. شرکت من ترجیح می دهد روی ۸ تا ۱۰ سهم برتر که تصور می کند ارزش سرمایه گذاری دارد، فعالیت کند.
اظهارات وارن بافت یک روز پس از ان است که جیمی دایموند تحلیلگر ارشد موسسه مالی جی پی مورگان از اظهارات قبلی خود نسبت به بیت کوین ابراز تاسف کرد. وی پیش از این گفته بود که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تنها یک کلاهبرداری است.
در حالی که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ با رشد ۲۰۰۰ درصدی روبرو شد ه ولی از ابتدای امسال تاکنون نتوانسته است به روند صعودی اش بازگردد. ارزش بیت کوین از اکتبر گذشته تاکنون ۲۴ درصد کاهش داشته است.
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: