eghtesadenow.ir

۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
آخرین اخبار

۹۹ درصد سپرده‌گذاران "افضل توس" تعیین تکلیف شدند

بانک آینده اعلام کرد که در راستای ساماندهی موسسات مالی غیرمجاز موفق شده تا پایان دی ماه سال جاری تکلیف بیش از ۹۹ درصد سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس را مشخص کند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴ شناسه خبر : ۸۱۳

بانک آینده اعلام کرد که در راستای ساماندهی موسسات مالی غیرمجاز موفق شده تا پایان دی ماه سال جاری تکلیف بیش از ۹۹ درصد سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس را مشخص کند.

۹۹ درصد سپرده‌گذاران  

به گزارش ایسنا، بانک آینده در رابطه با اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس اعلام کرد: بر اساس مصوبه مورخ ۹۶/۵/۱۷ شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی، مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) از تاریخ مذکور بر عهده بانک آینده گذاشته شد. این بانک با درک موقعیت زمانی و مسئولیت اجتماعی خود بلافاصله نسبت به شناسایی سپرده‌گذاران تعاونی و متعاقب آن دارایی‌های آن اقدام کرد و خوشبختانه موفق شد تا پایان دی ماه سال جاری تکلیف بیش از ۹۹ درصد سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس را بر اساس نظرات نمایندگان سران قوا و بانک مرکزی به نحو قابل قبول تعیین کند.

در همین راستا بر اساس خط اعتباری تخصیص داده شده توسط بانک مرکزی و حسب دستورالعمل‌های ابلاغی تا پایان دی ماه سال جاری، سپرده این سپرده‌گذاران به حساب آنها واریز یا برای آنان کارت بانکی صادر شده است. از مجموع ۳۶۵ هزار و ۶۰۰ سپرده‌گذار تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) فقط ۳۳۵۲ نفر باقی مانده‌اند که در صورت ابلاغ بانک مرکزی در مورد ایشان نیز اقدامات لازم با فوریت به عمل خواهد آمد.

بانک آینده با اعلام این‌که عملکرد این بانک در راستای ساماندهی سپرده‌گذاران موسسه اعتبار افضل توس تاکنون چنیدین بار از سوی بانک مرکزی تقدیر شده است اعلام کرد: مرکز ارتباط بانک آینده و همچنین میز امداد پیش‌بینی‌شده برای این منظور به طور شبانه‌روزی پاسخگوی سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار افضل توس بوده و در هر شعبه تعاونی همکارانی از بانک آینده از ابتدای کار حضور یافته و در محل شعبه در تعامل نزدیک با این سپرده‌گذاران هستند.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بنویسید
نام:
ایمیل:
* نظر: