۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
۵ کتابی که به شکوفا شدن خلاقیت شما کمک می‌کند

۵ کتابی که به شکوفا شدن خلاقیت شما کمک می‌کند

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که رمز موفقیت بعضی از افراد در دنبال کردن و رسیدن به اهداف و آرزوهایشان چیست؟ چرا بعضی از افراد، موفق، ثروتمند و خوشحال هستند و دیگران در شکوفا شدن خلاقیت شان ناکام می‌مانند؟ واقعیت این است که تعداد کمی از افراد، موفق به شناسایی علائق واقعی خود می‌شوند و از آن پول درمی‌آورند و زندگی لذت‌بخشی را تجربه می‌کنند. اما بشر تا به امروز توانسته است تا به آرزوهایش برسد، پس کشف راهی که ما را در مسیر دسترسی به آرزوهایمان قرار بدهد، موهوم و محال نیست. فقط کافی است تا برای شکوفا شدن خلاقیت خود تلاش کنیم و از آن درست بهره بگیریم. بله خلاقیت رمز رشد است. همه‌ی ما خلاق هستیم. خلاقیت لزوما در اختراع وسایل پیچیده معنا نمی‌یابد. خلاقیت در پختن غذایی تازه یا حتی پوشیدن لباسی زیبا نیز وجود دارد. برای رشد خلاقیت باید اطلاعات خود را در این حوزه افزایش دهیم. خواندن کتاب یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت خلاقیت است. در ادامه با ۵ کتاب که به شکوفا شدن خلاقیت شما کمک می‌کنند، آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشید:
معرفی کتاب ؛ دکو نگاهی به هنر-صنعت مبلمان (جلد 1) نوشته مهندس علی انصاری

معرفی کتاب ؛ دکو نگاهی به هنر-صنعت مبلمان (جلد 1) نوشته مهندس علی انصاری

کتاب دکو، نگاهی به هنر- صنعت مبلمان که انتشارات راه نوین در 192 صفحه مباردرت به چاپ جلد اول آن نموده است، اثر مهندس علی انصاری یکی از دلسوزان و تأثیرگذاران این هنر-صنعت است که جلد دوم آن نیز با نگاهی متفاوت به چاپ رسیده است.
دست به قلم بردن همان و اتهام سیاه‌نمایی همان
عبدالجبار کاکایی مطرح کرد

دست به قلم بردن همان و اتهام سیاه‌نمایی همان

عبدالجبار کاکایی می‌گوید: اگر قرار بود شاعران حرف بزنند، دایره واژگانی که بیان‌کننده منویات مردم است، وجود دارد؛ اما دست به قلم بردن همان و اتهام سیاه‌نمایی همان.
معرفی کتاب مباحث کاربردی مدیریت نوین
نگاهی به کتاب مباحث کاربردی مدیریت نوین به قلم دکتر جمشید اثنی عشری

معرفی کتاب مباحث کاربردی مدیریت نوین

علم مدیریت همزاد آدمی است و حضرت آدم (ع) اولین مدیری است که پای بر عرصه خاک نهاد و تا به امروز که به قول مرحوم فریدون مشیری « قرن‌ها از مرگ آدم هم گذشت » علم مدیریت ، همراه و همگام آدمی، طول تاریخ و عرض جغرافیا را پیموده است، به‌گونه‌ای که می‌توان گفت هر کس، مدیریت و گونه‌ای از مدیریت کاربردی را تجربه می‌کند.
معرفی کتاب عصر خدمت
کتاب مفید در باب مدیریت به قلم دکتر جمشید اثنی عشری

معرفی کتاب عصر خدمت

قاره ششم، دنیای مجازی است که محدوده تلاش مخترعین و مکتشفین و... را از عرصه کلان (ماکرو) به عرصه خرد(میکرو) کشانده است. در این محوطه نهایی و این مساحت بیکران نگرش های نوینی بر تمام عرصه های زنذگی حاکم شده است . نگرش هایی که بیش از اینکه متوجه سود آوری باشد معطوف به مشتری مداری است .
معرفی کتاب مدیریت بر بال واقعیت
نگاهی تازه به مفهوم مدیریت به قلم دکتر جمشید اثنی عشری

معرفی کتاب مدیریت بر بال واقعیت

علم مدیریت در میان سایر علوم, یک علم جوان و از نتایج انقلاب صنعتی است، در این روزگار، همه ما در جهان مدیریت زندگی می کنیم. چه باور کنیم و چه نکنیم. هر یک از ما نیک فرجامی و عملکرد خود را به عملکرد مدیریت وابسته میبینیم.
معرفی کتاب آموزه های مدیریت
کتاب آموزه های مدیریت به قلم دکتر جمشید اثنی عشری

معرفی کتاب آموزه های مدیریت

آموزه های مدیریت " عنوان کتابی به قلم آقای دکتر جمشید اثنی عشری بوده که توسط انتشارات راه نوین به چاپ رسیده است. طبق گفته نویسنده اندیشمند کتاب، فرایند تالیف و تدوین آن مانند کتاب های منتشر شده در عرصه مدیریت مبتنی بر اقتباس است که اخلاق حرفه ای در ذکر منابع و مراجع آن مورد استفاده قرار گرفته است