۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
خدا را شکر کنید که هست! + ویدئو
پاسخ وزیر کشاورزی به پرسش گرانی گوشت و مرغ

خدا را شکر کنید که هست! + ویدئو

وزیر کشاورزی که 6 بهمن ماه میهمان برنامه "نگاه یک" بود در پاسخ به مجری برنامه درباره قیمت‌های نجومی گوشت و مرغ پاسخ عجیبی داد.
گسترش روابط ایران و ازبکستان

گسترش روابط ایران و ازبکستان

محمد شریعتمداری در دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و ازبکستان افزود : ما از مسئولان ازبکستان در رفع موانع بر سر راه توسعه روابط با همسایگان استقبال می کنیم و این سیاست مشابه سیاست جمهوری اسلامی است که می تواند باعث نزدیکی بیش از پیش ایران و ازبکستان باشد وی گفت : ایران طی سال گذشته از فروش نفت حدود 52 میلیارد دلار درآمد داشته و از کشورهای مهم تولیدکننده نفت است.
چهارشنبه سوری در تهران

چهارشنبه سوری در تهران

چهارشنبه‌سوری از جشن‌های باستانی ایرانیان است که در شب آخرین چهارشنبه سال (سه‌شنبه شب) برگزار می‌شود. «چهارشنبه‌سوری» از واژه‌های چهارشنبه که نام یکی از روزهای هفته‌ است و سوری به معنی سرخ ساخته شده‌است.
کاشت صدها نهال توسط ده‌ها دانش‌آموز

کاشت صدها نهال توسط ده‌ها دانش‌آموز

ده‌ها دختر و پسر مقطع دبستان با همکاری سازمان مردم‌نهاد «we need trees» بیش از ۵۰۰ نهال را در زمین‌های حوالی تهران کاشتند. این کار که همراه با آموزش‌هایی برای کودکان در زمینه جلوگیری از تخریب محیط زیست همراه بود، به مناسبت هفته منابع طبیعی انجام شده است.
نسل جدید حمل و نقل شهری با از تاکسی هوایی

نسل جدید حمل و نقل شهری با از تاکسی هوایی

اگر فکر می‌کنید روزی تکنولوژی می‌تواند فیلم‌های تخیلی را به واقعیت تبدیل کند، درست فکر کرده‌اید. تا ۱۰ سال آینده شاهد ظهور تاکسی‌های پرنده خواهید بود. تاکنون چندین کمپانی از جمله اوبر و ایرباس به ساخت و آزمایش چندیدن نمونه از تاکسی‌های پرنده پرداخته اند.