۰۲۱۸۶۰۳۷۸۹۲
روی آوردن مردم به میوه های درجه ی 2 و 3
با توجه به گران شدن میوه در بازار رخ داد

روی آوردن مردم به میوه های درجه ی 2 و 3

رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی بازار میوه به علت تغییرات آب و هوایی و صادرات خبر داد و گفت که افزایش میوه‌های درجه دوم و سوم در بازار میوه به دلیل کاهش قدرت خرید مردم است. به میزان کافی میوه درجه یک موجود و در بازار توزیع می‌شود اما افزایش قیمت‌ها توان خرید مردم را پایین آروده و مغازه ‎ داران نیز کمتر به خرید اقلام درجه یک در بازار آزاد میوه تمایل دارند.
خواص شلغم برای سلامتی و چند روش برای طبخ و خوردن آن

خواص شلغم برای سلامتی و چند روش برای طبخ و خوردن آن

شلغم سبزی ریشه‌ای دوساله است که گل‌های کوچک زرد و برگ‌های کشیده و بیضی‌شکل دارد. ریشه و برگ‌های این گیاه، هردو قابل استفاده هستند. شاید بسیاری از شما به‌خاطر طعم خاص شلغم فقط در فصل سرما و برای مبارزه با سرماخوردگی از آن استفاده کنید اما باید بدانید که این گیاه بومی اروپا و آسیای میانه، مزایای متعدد دیگری نیز دارد. در مطالب زیر، شما را با مهم‌ترین خواص شلغم آشنا می‌کنیم. به‌احتمال زیاد، شما پس از خواندن خواص فوق‌العاده‌ی زیر، شلغم را به پای ثابت رژیم غذایی‌تان تبدیل خواهید کرد.
آش زرشک؛ غذای پرخاصیت پاییزی

آش زرشک؛ غذای پرخاصیت پاییزی

ظاهرا استادان خوالگیری، کارشناسانی زبده در طب ایرانی و مهندسانی دقیق و هنرمندانی معجزه گر بوده اند که آثار جذاب و زیبا و البته کام نوازشان قرن هاست تکرار شده اند.
5 رستوران برتر دنیا
بهترین خوراک‌ها و سرویس‌ها کجا ارائه می‌شود‌

5 رستوران برتر دنیا

خوردن غذ از لذت‌بخشترین تفریحات انسان بشمار می‌آید اما جدا از اهمیت طعم و نحوه پخت غذا؛ محل و نوع ارائه غذا هم نقش مهمی را ایفا می‌کند تا شما بتوانید یک وعده غذایی ویژه را تجربه کنید. امروزه رستوران‌ها تمرکز را بر نحوه ارئه خدمات و طراحی فضا گذاشته‌اند تا بتوانند خود را با غافلگیری و شگفت‌زده کردن؛ در ذهن مشتری ماندگار کنند. حالا می‌خواهیم باهم 5 رستوران برتر دنیا در سال 2016 را یشناسیم: